MENU BIESIADNE

1. Biesiada do 7 godzin = 100 zł/1 uczestnik. Pełny obiad, zimna płyta: tradycyjne wyroby, folwarczny-tradycyjny smalec, zimne napoje, kawa i herbata, ciastka, kolacja paszteciki z barszczem czerwonym.

2. Biesiada do 9 godzin = 150 zł/1 uczestnik. Do 24:00. Pełny obiad, z 2 różnymi mięsami, zimna płyta: tradycyjne wędliny, tradycyjny folwarczny smalec, zimne napoje,kawa i herbata, ciastka, kolacja paszteciki z barszczem czerwonym.Zamawiająca rodzina uzgadnia jadłospis z Panią Haliną - Przedstawia go zamawiającym, do akceptacji... wtedy dopiero można rezerwować termin u gospodarza Folwarku. Wpłacenie zaliczki = rezerwacja terminu, biesiady, imprezy.

- Biesiada może odbywać się przy delikatnej muzyce tanecznej. Zawsze grupa przywozi sobie swoje nagrania,"samograja", z ulubioną muzyką. Folwark nie posiada fonoteki i nie zamierza jej posiadać.

- Dyskoteki i tańce - trzeba uzgodnić z gospodarzem... wnieść stosowną opłatę... po 22:00 muzyka nie może przeszkadzać w ciszy nocnej Sąsiadów Folwarku, także naszym gościom turystycznym.

- Na biesiadach i przyjęciach gości może zabawiać zespół muzyczny. Opłatę należy uzgadniać indywidualnie z właścicielem Zespołu.

Zamawiając Biesiadę (Przyjęcie okolicznościowe) można zamówić różne zabawy plenerowe, które są wyszczególnione na stronie aktywna rekreacja. W połączeniu z wyjazdem w plener Ciuchcią i pięknymi powozami cieszą się one u naszych Gości dużą popularnością.

Dla Gości, którzy są uczestnikami wieczornej biesiady u nas zamówionej, rozpoczęcie ciszy nocnej jest ustalane z gospodarzem, przy zamawianiu biesiady. Dla gości noclegowych, cisza nocna rozpoczyna się o 22:00 i trwa do 6:00.